5508FE 008U1000
BeldenBelden
Belden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5508FE 008U1000
Gamintojas / Gamintojas: Belden
Prekės aprašymas CBL 10COND 22AWG FRPVC SHLD
Duomenų lapai: 5508FE 008U1000.pdf
Akcijų būklė 247 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 247 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
5508FE 008U1000 specifikacijos
Dalies numeris 5508FE 008U1000 Gamintojas Belden
apibūdinimas CBL 10COND 22AWG FRPVC SHLD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 247 pcs Duomenų lapas 5508FE 008U1000.pdf
Vielos matuoklis 22 AWG Įtampa 300V
Skydo tipas Foil Skydas medžiaga Aluminum
Skydo aprėptis 100% Serija -
Kiti vardai BEL8373-1000 Darbinė temperatūra -20°C ~ 75°C
Dirigentų skaičius 10 Ilgis 1000.0' (304.8m)
Striukės spalva Gray Striukė (izoliacija) storis 0.0180" (0.457mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC), Riser Striukė (izoliacija) skersmuo 0.217" (5.51mm)
Išsamus aprašymas 10 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 22 AWG Foil 1000.0' (304.8m) Dirigentas Strand 7/30
Dirvožemio medžiaga Copper, Bare Dirvožemio izoliacija Polypropylene (PP)
Kabelio tipas Multi-Conductor
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5509
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: AXE GUARD
Sandelyje: 5443 pcs
parsisiųsti: 5509.pdf
RFQ
Gamintojai: Sumida Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 82NH 390MA 210 MOHM
Sandelyje: 406858 pcs
parsisiųsti: 55088203400.pdf
RFQ
5509
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 10UH 12A 12 MOHM TH
5508UE 008U1000
5508UE 008U1000
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 10COND 22AWG PO FRPVC
Sandelyje: 284 pcs
parsisiųsti: 5508UE 008U1000.pdf
Gamintojai: Sumida Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 68NH 410MA 190 MOHM
apibūdinimas: FIXED IND 560NH 100MA 3.2 OHM
5508FE 008U500
5508FE 008U500
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CABLE 10 COND 22AWG SHLD
Sandelyje: 630 pcs
parsisiųsti: 5508FE 008U500.pdf
5508FE 0081000
5508FE 0081000
apibūdinimas: CBL 10COND 22AWG FRPVC SHLD
Sandelyje: 220 pcs
parsisiųsti: 5508FE 0081000.pdf
55088-BP
55088-BP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SW TGL SPDT
parsisiųsti: 55088-BP.pdf
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PC PIN CIRC
apibūdinimas: FIXED IND 680NH 250MA 500 MOHM
parsisiųsti:
5508UE 0081000
5508UE 0081000
Sandelyje: 300 pcs
parsisiųsti: 5508UE 0081000.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus