5506FE 008U1000
BeldenBelden
Belden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5506FE 008U1000
Gamintojas / Gamintojas: Belden
Prekės aprašymas CBL 8COND 22AWG FRPVC SHLD
Duomenų lapai: 5506FE 008U1000.pdf
Akcijų būklė 265 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 265 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
5506FE 008U1000 specifikacijos
Dalies numeris 5506FE 008U1000 Gamintojas Belden
apibūdinimas CBL 8COND 22AWG FRPVC SHLD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 265 pcs Duomenų lapas 5506FE 008U1000.pdf
Vielos matuoklis 22 AWG Įtampa 300V
Skydo tipas Foil Skydas medžiaga Aluminum
Skydo aprėptis 100% Serija -
Kiti vardai BEL8369-1000 Darbinė temperatūra -20°C ~ 75°C
Dirigentų skaičius 8 Ilgis 1000.0' (304.8m)
Striukės spalva Gray Striukė (izoliacija) storis 0.0180" (0.457mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC), Riser Striukė (izoliacija) skersmuo 0.187" (4.75mm)
Išsamus aprašymas 8 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 22 AWG Foil 1000.0' (304.8m) Dirigentas Strand 7/30
Dirvožemio medžiaga Copper, Bare Dirvožemio izoliacija Polypropylene (PP)
Kabelio tipas Multi-Conductor
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5507
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: TOOL GUARD POLE PRUNING-SAW
Sandelyje: 3037 pcs
parsisiųsti:
RFQ
5506207F
5506207F
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: LED CBI 4MM FLAT TOP GRN DIFF RA
Sandelyje: 123384 pcs
parsisiųsti: 5506207F.pdf
RFQ
5507 SL001
5507 SL001
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CABLE 7COND 22AWG SHLD 1000'
Sandelyje: 13 pcs
parsisiųsti: 5507 SL001.pdf
5507
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 250UH 4A 89 MOHM TH
parsisiųsti: 5507.pdf
5506FE 0081000
5506FE 0081000
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 8COND 22AWG FRPVC SHLD
Sandelyje: 266 pcs
parsisiųsti: 5506FE 0081000.pdf
Gamintojai: Belden
Sandelyje: 318 pcs
parsisiųsti: 5506FE 0051000.pdf
5506UE 0081000
5506UE 0081000
apibūdinimas: CBL 8COND 22AWG PP FRPVC
Sandelyje: 382 pcs
parsisiųsti: 5506UE 0081000.pdf
550602U100AC2BS
550602U100AC2BS
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 6000UF 100V SCREW
parsisiųsti: 550602U100AC2BS.pdf
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: LED CBI 4MM FLAT TOP YLW DIFF RA
parsisiųsti: 5506307F.pdf
apibūdinimas: LED CBI 4MM FLAT TOP RED DIFF RA
5506FE 008U500
5506FE 008U500
apibūdinimas: CABLE 8COND 22AWG GRAY 500'
Sandelyje: 711 pcs
parsisiųsti: 5506FE 008U500.pdf
5506UE 008U1000
5506UE 008U1000
Sandelyje: 377 pcs
parsisiųsti: 5506UE 008U1000.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus