5504UE 008U1000
BeldenBelden
Belden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5504UE 008U1000
Gamintojas / Gamintojas: Belden
Prekės aprašymas CBL 6COND 22AWG PP FRPVC
Duomenų lapai: 1.5504UE 008U1000.pdf2.5504UE 008U1000.pdf3.5504UE 008U1000.pdf
Akcijų būklė 458 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 458 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
5504UE 008U1000 specifikacijos
Dalies numeris 5504UE 008U1000 Gamintojas Belden
apibūdinimas CBL 6COND 22AWG PP FRPVC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 458 pcs Duomenų lapas 1.5504UE 008U1000.pdf2.5504UE 008U1000.pdf3.5504UE 008U1000.pdf
Vielos matuoklis 22 AWG Įtampa 300V
Skydo tipas - Skydas medžiaga -
Skydo aprėptis - Serija -
Kiti vardai BEL8364-1000 Darbinė temperatūra -20°C ~ 75°C
Dirigentų skaičius 6 Ilgis 1000.0' (304.8m)
Striukės spalva Gray Striukė (izoliacija) storis 0.0170" (0.432mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC), Riser Striukė (izoliacija) skersmuo 0.168" (4.27mm)
Išsamus aprašymas 6 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 22 AWG 1000.0' (304.8m) Dirigentas Strand 7/30
Dirvožemio medžiaga Copper, Bare Dirvožemio izoliacija Polypropylene (PP)
Kabelio tipas Multi-Conductor
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5504UE 008500
5504UE 008500
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CABLE 6COND 22AWG GRAY 500'
Sandelyje: 1205 pcs
parsisiųsti: 5504UE 008500.pdf
RFQ
5504UE 009C500
5504UE 009C500
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 6COND 22AWG PP FRPVC
Sandelyje: 491 pcs
parsisiųsti: 5504UE 009C500.pdf
RFQ
Sandelyje: 370 pcs
parsisiųsti: 5504UE 0081000.pdf
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PC PIN CIRC 0.025DIA GOLD
Sandelyje: 112660 pcs
parsisiųsti: 5505-0-00-15-00-00-03-0.pdf
5504FE 008U1000
5504FE 008U1000
apibūdinimas: CBL 6COND 22AWG FRPVC SHLD
Sandelyje: 359 pcs
parsisiųsti: 5504FE 008U1000.pdf
5504G1 0101000
5504G1 0101000
apibūdinimas: 1 FS PR + 4 #22 S-R PVC PVC
Sandelyje: 226 pcs
parsisiųsti: 5504G1 0101000.pdf
5505
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 100UH 4.9A 61 MOHM TH