533945X010U1000
BeldenBelden
Belden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 533945X010U1000
Gamintojas / Gamintojas: Belden
Prekės aprašymas RG-6/U COAX
Duomenų lapai: 533945X010U1000.pdf
Akcijų būklė 302 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 302 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
533945X010U1000 specifikacijos
Dalies numeris 533945X010U1000 Gamintojas Belden
apibūdinimas RG-6/U COAX "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 302 pcs Duomenų lapas 533945X010U1000.pdf
Vielos matuoklis - Naudojimas -
Skydo tipas - Skydas medžiaga -
Skydo aprėptis - Serija -
Kiti vardai BEL8250-1000 Darbinė temperatūra -
Ilgis - Striukės spalva -
Striukė (izoliacija) medžiaga - Striukė (izoliacija) skersmuo -
funkcijos - Dielektrinė medžiaga -
Dielektrinis diametras - Išsamus aprašymas Cable
Dirigentas Strand - Dirvožemio medžiaga -
Kabelio tipas - Kabelinė grupė -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: CONN PLUG 66POS 1MM VERT SMD
Sandelyje: 4542 pcs
parsisiųsti: 53395-0669.pdf
RFQ
533945X 0101000
533945X 0101000
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: RG-6/U COAX
Sandelyje: 293 pcs
parsisiųsti: 533945X 0101000.pdf
RFQ
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: RG-6/U COAX
Sandelyje: 284 pcs
parsisiųsti: 533945X 0091000.pdf
apibūdinimas: CONN PLUG 50POS 1MM VERT SMD
Sandelyje: 5202 pcs
parsisiųsti: 53397-0509.pdf
apibūdinimas: CABLE COAX RG6/U 18AWG
Sandelyje: 758 pcs
apibūdinimas: CONN PLUG 100POS 1MM VERT SMD
533945X009U1000
533945X009U1000
Sandelyje: 284 pcs
parsisiųsti: 533945X009U1000.pdf
apibūdinimas: CONN PLUG 34POS 1MM VERT SMD
533945 010U1000
533945 010U1000
Sandelyje: 268 pcs
parsisiųsti: 533945 010U1000.pdf
apibūdinimas: CONN PLUG 20POS 1MM VERT SMD
apibūdinimas: CONN PLUG 140POS 1MM VERT SMD
Sandelyje: 283 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus