5320UL 010U1000
BeldenBelden
Belden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5320UL 010U1000
Gamintojas / Gamintojas: Belden
Prekės aprašymas CBL 2COND 18AWG FRPVC
Duomenų lapai: 5320UL 010U1000.pdf
Akcijų būklė 480 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 480 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
5320UL 010U1000 specifikacijos
Dalies numeris 5320UL 010U1000 Gamintojas Belden
apibūdinimas CBL 2COND 18AWG FRPVC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 480 pcs Duomenų lapas 5320UL 010U1000.pdf
Vielos matuoklis 18 AWG Įtampa 300V
Skydo tipas - Skydas medžiaga -
Skydo aprėptis - Serija -
Kiti vardai BEL8225-1000 Darbinė temperatūra -20°C ~ 75°C
Dirigentų skaičius 2 Ilgis 1000.0' (304.8m)
Striukės spalva Black Striukė (izoliacija) storis 0.0170" (0.432mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC), Riser Striukė (izoliacija) skersmuo 0.143" (3.63mm)
Išsamus aprašymas 2 Conductor Multi-Conductor Cable Black 18 AWG 1000.0' (304.8m) Dirigentas Strand Solid
Dirvožemio medžiaga Copper, Bare Dirvožemio izoliacija Polypropylene (PP)
Kabelio tipas Multi-Conductor
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: LED SWITCH WITH BEZEL
Sandelyje: 8178 pcs
parsisiųsti:
RFQ
5320UL 0091000
5320UL 0091000
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 2COND 18AWG FRPVC
Sandelyje: 407 pcs
parsisiųsti: 5320UL 0091000.pdf
RFQ
5320UL 002U500
5320UL 002U500
Gamintojai: Belden
Sandelyje: 1823 pcs
parsisiųsti: 5320UL 002U500.pdf
5320UL 002U1000
5320UL 002U1000
Sandelyje: 433 pcs
parsisiųsti: 5320UL 002U1000.pdf
Sandelyje: 417 pcs
parsisiųsti: 5320UL 0051000.pdf
Sandelyje: 414 pcs
Gamintojai: Dialight
parsisiųsti:
5320UL D15C500
5320UL D15C500
Sandelyje: 751 pcs
parsisiųsti: 5320UL D15C500.pdf
5320UL D151000
5320UL D151000
Sandelyje: 440 pcs
parsisiųsti: 5320UL D151000.pdf
Sandelyje: 486 pcs
532110GR
532110GR
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SKT VRTX 3/8DR 6PT 11MM
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SKT VRTX 3/8DR 6PT 10MM
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus