5302UP D15U1000
BeldenBelden
Belden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5302UP D15U1000
Gamintojas / Gamintojas: Belden
Prekės aprašymas CBL 4COND 18AWG PVC FRPVC
Duomenų lapai: 5302UP D15U1000.pdf
Akcijų būklė 237 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 237 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
5302UP D15U1000 specifikacijos
Dalies numeris 5302UP D15U1000 Gamintojas Belden
apibūdinimas CBL 4COND 18AWG PVC FRPVC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 237 pcs Duomenų lapas 5302UP D15U1000.pdf
Vielos matuoklis 18 AWG Įtampa 300V
Skydo tipas - Skydas medžiaga -
Skydo aprėptis - Serija -
Kiti vardai BEL8176-1000 Darbinė temperatūra -20°C ~ 75°C
Dirigentų skaičius 4 Ilgis 1000.0' (304.8m)
Striukės spalva Blue Striukė (izoliacija) storis 0.0150" (0.381mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Striukė (izoliacija) skersmuo 0.216" (5.49mm)
Išsamus aprašymas 4 Conductor Multi-Conductor Cable Blue 18 AWG 1000.0' (304.8m) Dirigentas Strand 42/34
Dirvožemio medžiaga Copper, Bare Dirvožemio izoliacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Kabelio tipas Multi-Conductor
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PIN KEYING FOR BOX CONNECT
Sandelyje: 5636 pcs
parsisiųsti: 530328-2.pdf
RFQ
apibūdinimas: 2 ROW BOX RECP 30 POS STAG
Sandelyje: 562 pcs
parsisiųsti: 530340-1.pdf
RFQ
5302UP 010U500
5302UP 010U500
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 4COND 18AWG PVC FRPVC
Sandelyje: 446 pcs
parsisiųsti: 5302UP 010U500.pdf
apibūdinimas: CONN SPADE TERM 14-16AWG #1/4
Sandelyje: 393154 pcs
5302UP 0091000
5302UP 0091000
Gamintojai: Belden
Sandelyje: 222 pcs
parsisiųsti: 5302UP 0091000.pdf
5302UP D151000
5302UP D151000
Sandelyje: 250 pcs
parsisiųsti: 5302UP D151000.pdf
Sandelyje: 426 pcs
parsisiųsti: 5302UP 010500.pdf
Sandelyje: 439 pcs
53030C
53030C
Gamintojai: Murata Power Solutions
apibūdinimas: CURR SENSE XFMR 1:30 10A SMD
parsisiųsti: 53030C.pdf
apibūdinimas: 2 ROW BOX RECP 40 POS STAG
Sandelyje: 390 pcs
Sandelyje: 443 pcs
parsisiųsti: 5302UP D15500.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus