5300UP D15U1000
BeldenBelden
Belden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5300UP D15U1000
Gamintojas / Gamintojas: Belden
Prekės aprašymas CBL 2COND 18AWG PVC FRPVC
Duomenų lapai: 5300UP D15U1000.pdf
Akcijų būklė 371 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
5300UP D15U1000 specifikacijos
Dalies numeris 5300UP D15U1000 Gamintojas Belden
apibūdinimas CBL 2COND 18AWG PVC FRPVC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 371 pcs Duomenų lapas 5300UP D15U1000.pdf
Vielos matuoklis 18 AWG Įtampa 300V
Skydo tipas - Skydas medžiaga -
Skydo aprėptis - Serija -
Kiti vardai BEL8154-1000 Darbinė temperatūra -20°C ~ 75°C
Dirigentų skaičius 2 Ilgis 1000.0' (304.8m)
Striukės spalva Blue Striukė (izoliacija) storis 0.0150" (0.381mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Striukė (izoliacija) skersmuo 0.184" (4.67mm)
Išsamus aprašymas 2 Conductor Multi-Conductor Cable Blue 18 AWG 1000.0' (304.8m) Dirigentas Strand 42/34
Dirvožemio medžiaga Copper, Bare Dirvožemio izoliacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Kabelio tipas Multi-Conductor
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5300UP 0101000
5300UP 0101000
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 2COND 18AWG PVC FRPVC
Sandelyje: 348 pcs
parsisiųsti: 5300UP 0101000.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PC PIN CIRC .019DIA TINLEAD
Sandelyje: 136506 pcs
parsisiųsti: 5301-0-05-01-00-00-01-0.pdf
RFQ
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: CORD SMD GRABBER PATCH 12" RED
Sandelyje: 10034 pcs
parsisiųsti: 5301-12-2.pdf
5300UP D15500
5300UP D15500
Gamintojai: Belden
Sandelyje: 466 pcs
parsisiųsti: 5300UP D15500.pdf
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PC PIN CIRC
Sandelyje: 458 pcs
parsisiųsti: 5300UP 009500.pdf
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: CLIMBER STRAPS FOR POLE AND TREE
parsisiųsti:
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: SMD GRABBER PATCH CORD 12" BLACK