5200UP D15U1000
BeldenBelden
Belden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5200UP D15U1000
Gamintojas / Gamintojas: Belden
Prekės aprašymas CBL 2COND 16AWG PVC FRPVC
Duomenų lapai: 5200UP D15U1000.pdf
Akcijų būklė 297 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 297 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
5200UP D15U1000 specifikacijos
Dalies numeris 5200UP D15U1000 Gamintojas Belden
apibūdinimas CBL 2COND 16AWG PVC FRPVC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 297 pcs Duomenų lapas 5200UP D15U1000.pdf
Vielos matuoklis 16 AWG Įtampa 300V
Naudojimas Commercial Audio Skydo tipas -
Skydas medžiaga - Skydo aprėptis -
Serija - Reitingai -
Kiti vardai BEL8060-1000 Darbinė temperatūra -20°C ~ 75°C
Dirigentų skaičius 2 Ilgis 1000.0' (304.8m)
Striukės spalva Blue Striukė (izoliacija) storis 0.0150" (0.381mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Striukė (izoliacija) skersmuo 0.208" (5.28mm)
funkcijos Rip Cord Išsamus aprašymas 2 Conductor Multi-Conductor Cable Blue 16 AWG 1000.0' (304.8m)
Dirigentas Strand 65/34 Dirvožemio medžiaga Copper, Bare
Dirvožemio izoliacija Poly-Vinyl Chloride (PVC) Kabelio tipas Multi-Conductor
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5200UP 010U500
5200UP 010U500
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 2COND 16AWG PVC FRPVC
Sandelyje: 402 pcs
parsisiųsti: 5200UP 010U500.pdf
RFQ
5200UP D15U500
5200UP D15U500
Gamintojai: Belden
Sandelyje: 383 pcs
parsisiųsti: 5200UP D15U500.pdf
RFQ
5201
Gamintojai: Kitronik
apibūdinimas: FIZZBIT MODULE - CREATE YOUR OWN
Sandelyje: 15346 pcs
parsisiųsti: 5201.pdf
5201
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
Sandelyje: 504146 pcs
parsisiųsti: 5201.pdf
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: EASI-CARE MED ORG VAPOR 1=1PC
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: LIGHTWEIGHT TOOL BELT
5200UP 010500
5200UP 010500
Sandelyje: 399 pcs
parsisiųsti: 5200UP 010500.pdf
5200UP D15500
5200UP D15500
Sandelyje: 329 pcs
parsisiųsti: 5200UP D15500.pdf
Gamintojai: Johanson Manufacturing
apibūdinimas: CAP TRIMMER 0.8-10PF 250V TH