YV12T25-0G-Q
BelBel
YV12T25-0G-Q Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: YV12T25-0G-Q
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 138W
Duomenų lapai: YV12T25-0G-Q.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
YV12T25-0G-Q specifikacijos
Dalies numeris YV12T25-0G-Q Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 138W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4812 pcs Duomenų lapas YV12T25-0G-Q.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 0.8 ~ 5.5 V Įtampa - įėjimas (min.) 10V
Įtampa - įėjimas (maks.) 14V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Dydis / Matmenys 2.00" L x 0.34" W x 1.25" H (50.8mm x 8.5mm x 31.8mm) Serija Y
Galia (vatais) 138W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 14-SIP Module Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Efektyvumas 94.3%
Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 25A 10V - 14V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 25A
Valdymo funkcijos Enable, Active High Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VI-B1B-EY
VI-B1B-EY
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 95V 50W
Sandelyje: 5164 pcs
parsisiųsti: VI-B1B-EY.pdf
RFQ
VE-J12-IW-F2
VE-J12-IW-F2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 100W
Sandelyje: 5437 pcs
parsisiųsti: VE-J12-IW-F2.pdf
RFQ
RPA120H-11015SRW/GP
RPA120H-11015SRW/GP
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 120W
Sandelyje: 728 pcs
parsisiųsti: RPA120H-11015SRW/GP.pdf
YV12T25-0G
YV12T25-0G
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 137W
parsisiųsti: YV12T25-0G.pdf
VE-B4W-EV-S
VE-B4W-EV-S
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5.5V 150W
parsisiųsti: VE-B4W-EV-S.pdf
VE-B31-IY-F4
VE-B31-IY-F4
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 50W
parsisiųsti: VE-B31-IY-F4.pdf
REC3-4812DRW/H4/A/CTRL
REC3-4812DRW/H4/A/CTRL
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-12V 3W
parsisiųsti: REC3-4812DRW/H4/A/CTRL.pdf
VE-2TV-IY-S
VE-2TV-IY-S
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5.8V 50W
parsisiųsti: VE-2TV-IY-S.pdf
V150B48C150BF
V150B48C150BF
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 150W
parsisiųsti: V150B48C150BF.pdf
VE-B4B-CW-B1
VE-B4B-CW-B1
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 95V 100W
parsisiųsti: VE-B4B-CW-B1.pdf
VE-JWN-MZ-B1
VE-JWN-MZ-B1
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 18.5V 25W
parsisiųsti: VE-JWN-MZ-B1.pdf
VI-J6N-IZ
VI-J6N-IZ
Sandelyje: 465 pcs
parsisiųsti: VI-J6N-IZ.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus