VS50-2085
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VS50-2085
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN SMA JACK STR SOLDER
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
VS50-2085 specifikacijos
Dalies numeris VS50-2085 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN SMA JACK STR SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 12668 pcs Duomenų lapas
"Shield" nutraukimas Solder Serija -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -
Poros skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Poravimosi ciklas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Įterpimo nuostolis -
Apsauga nuo įsilaužimo - Apima -
Varža - Būsto spalva -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Dielektrinė medžiaga - Išsamus aprašymas SMA Connector Jack, Female Socket Panel Mount Solder
Susisiekimo nutraukimas Solder Jungties tipas Jack, Female Socket
Jungties stilius SMA Centro kontaktinis dengimas -
Centro kontaktinė medžiaga - Kabelinė grupė -
Kūno medžiaga - Kūno apdaila -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VS5V0BA1EST15R
VS5V0BA1EST15R
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 5V 10V DSN0603-2
Sandelyje: 1888898 pcs
parsisiųsti: VS5V0BA1EST15R.pdf
RFQ
VS50B12
VS50B12
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Sandelyje: 4801 pcs
parsisiųsti: VS50B12.pdf
RFQ
VS50B3
VS50B3
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 3.3V 50W
parsisiųsti: VS50B3.pdf
VS50P24
VS50P24
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 50W
parsisiųsti: VS50P24.pdf
VS50E12
VS50E12
parsisiųsti: VS50E12.pdf
VS511
VS511
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN SMA JACK STR SOLDER
parsisiųsti:
VS50B15
VS50B15
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V 50W
parsisiųsti: VS50B15.pdf
VS50B5
VS50B5
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 50W
parsisiųsti: VS50B5.pdf
VS512
VS512
Gamintojai: Bel
parsisiųsti:
VS5-24V
VS5-24V
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY DRIVE UNIT 24V
parsisiųsti: VS5-24V.pdf
VS50-2141
VS50-2141
VS50B24
VS50B24
parsisiųsti: VS50B24.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus