VRP2-50E1A0G
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VRP2-50E1A0G
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 0.6-5V 250W
Duomenų lapai: VRP2-50E1A0G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
VRP2-50E1A0G specifikacijos
Dalies numeris VRP2-50E1A0G Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 0.6-5V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3448 pcs Duomenų lapas VRP2-50E1A0G.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 0.6 ~ 5 V Įtampa - įėjimas (min.) 5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 13.8V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Dydis / Matmenys 1.45" L x 0.74" W x 1.10" H (36.8mm x 18.9mm x 27.9mm) Serija xRP2-50E1A0
Galia (vatais) 250W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 15-SIP Module Kiti vardai VRP2-50E1A0
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Efektyvumas 86%
Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 5 V 50A 5V - 13.8V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 50A