TWCP-124-3
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TWCP-124-3
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CABLE TWINAXIAL PLENUM 500'
Duomenų lapai: TWCP-124-3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 75 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 75 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
TWCP-124-3 specifikacijos
Dalies numeris TWCP-124-3 Gamintojas Bel
Galimas kiekis 75 pcs Duomenų lapas TWCP-124-3.pdf
Vielos matuoklis - Naudojimas -
Skydo tipas Braid Skydas medžiaga -
Skydo aprėptis 93% Serija -
Kiti vardai TWCP-124-3/500 Darbinė temperatūra -10°C ~ 75°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Ilgis 500.0' (152.40m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva - Striukė (izoliacija) medžiaga -
Striukė (izoliacija) skersmuo 0.205" (5.21mm) Varža 124 Ohms
funkcijos - Dielektrinė medžiaga -
Dielektrinis diametras 0.062" (1.57mm) Išsamus aprašymas Twinaxial - Plenum Cable 500.0' (152.40m) 124 Ohms