SQ48T08060-NCC0G
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQ48T08060-NCC0G
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 6V 48W
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SQ48T08060-NCC0G specifikacijos
Dalies numeris SQ48T08060-NCC0G Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 6V 48W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4902 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 6V
Įtampa - izoliacija 2kV Įtampa - įėjimas (min.) 36V
Įtampa - įėjimas (maks.) 75V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas Eighth Brick Dydis / Matmenys 2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm)
Serija SemiQ™ SQ48 Galia (vatais) 48W
Paketas / dėžutė 8-DIP Module, 1/8 Brick Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Efektyvumas 89% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6V 8A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 8A Programos ITE (Commercial)