SQ24T04120-PCB0
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQ24T04120-PCB0
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 48W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SQ24T04120-PCB0 specifikacijos
Dalies numeris SQ24T04120-PCB0 Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 48W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4015 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 2kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.30" L x 0.90" W x 0.27" H (58.4mm x 22.9mm x 7.0mm)
Serija SemiQ™ SQ24 Galia (vatais) 48W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 8-DIP Module, 1/8 Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 4A Valdymo funkcijos Enable, Active High