SCRH73B-470
BelBel
SCRH73B-470 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCRH73B-470
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FIXED IND 47UH 760MA 360 MOHM
Duomenų lapai: SCRH73B-470.pdf
  • Pranešimas
SCRH73B-470 specifikacijos
Dalies numeris SCRH73B-470 Gamintojas Bel
apibūdinimas FIXED IND 47UH 760MA 360 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 171835 pcs Duomenų lapas SCRH73B-470.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Ekranavimas Shielded Serija SCRH73B
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 47µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.138" (3.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 47µH Shielded Inductor 760mA 360 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 360 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 760mA Dabartinis - sodrumas 760mA