SCRH5D28-120
BelBel
SCRH5D28-120 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCRH5D28-120
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FIXED IND 12UH 2.35A 76 MOHM SMD
Duomenų lapai: SCRH5D28-120.pdf
  • Pranešimas
SCRH5D28-120 specifikacijos
Dalies numeris SCRH5D28-120 Gamintojas Bel
apibūdinimas FIXED IND 12UH 2.35A 76 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 187306 pcs Duomenų lapas SCRH5D28-120.pdf
Įveskite - Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija SCRH5D28
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz Induktyvumas 12µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 12µH Shielded Inductor 2.35A 76 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 76 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 2.35A Dabartinis - sodrumas 1.15A