SCRH127/LD-220
BelBel
SCRH127/LD-220 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCRH127/LD-220
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 4.78A 36.4 MOHM
Duomenų lapai: SCRH127/LD-220.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SCRH127/LD-220 specifikacijos
Dalies numeris SCRH127/LD-220 Gamintojas Bel
apibūdinimas FIXED IND 22UH 4.78A 36.4 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125308 pcs Duomenų lapas SCRH127/LD-220.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija SCRH127/LD
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 22µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 22µH Shielded Inductor 4.78A 36.4 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 36.4 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 4.78A Dabartinis - sodrumas 4.7A