SCPH73B-151
BelBel
SCPH73B-151 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCPH73B-151
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FIXED IND 150UH 540MA 1.35 OHM
Duomenų lapai: SCPH73B-151.pdf
  • Pranešimas
SCPH73B-151 specifikacijos
Dalies numeris SCPH73B-151 Gamintojas Bel
apibūdinimas FIXED IND 150UH 540MA 1.35 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 172776 pcs Duomenų lapas SCPH73B-151.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija SCPH73B
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 150µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.80mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 150µH Shielded Inductor 540mA 1.35 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.35 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 540mA Dabartinis - sodrumas 370mA