SCIHP1367-8R2M
BelBel
SCIHP1367-8R2M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCIHP1367-8R2M
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FIXED IND 8.2UH 10.5A 16.6 MOHM
Duomenų lapai: SCIHP1367-8R2M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SCIHP1367-8R2M specifikacijos
Dalies numeris SCIHP1367-8R2M Gamintojas Bel
apibūdinimas FIXED IND 8.2UH 10.5A 16.6 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62519 pcs Duomenų lapas SCIHP1367-8R2M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
Ekranavimas Shielded Serija SCIHP1367
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 200kHz Induktyvumas 8.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.264" (6.70mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 10.5A 16.6 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 16.6 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 10.5A Dabartinis - sodrumas 16A