SCIHP1350-3R3M
BelBel
SCIHP1350-3R3M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCIHP1350-3R3M
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas IND SMD 3.3UH 24A 200KHZ
Duomenų lapai: SCIHP1350-3R3M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SCIHP1350-3R3M specifikacijos
Dalies numeris SCIHP1350-3R3M Gamintojas Bel
apibūdinimas IND SMD 3.3UH 24A 200KHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46640 pcs Duomenų lapas SCIHP1350-3R3M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
Ekranavimas Shielded Serija SCIHP1350
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 595-1775-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 200kHz
Induktyvumas 3.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 14A 9.2 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 9.2 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 14A Dabartinis - sodrumas 24A