SCIHP0730-4R7M
BelBel
SCIHP0730-4R7M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCIHP0730-4R7M
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 5A 40 MOHM SMD
Duomenų lapai: SCIHP0730-4R7M.pdf
  • Pranešimas
SCIHP0730-4R7M specifikacijos
Dalies numeris SCIHP0730-4R7M Gamintojas Bel
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 5A 40 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 208808 pcs Duomenų lapas SCIHP0730-4R7M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Ekranavimas Shielded Serija SCIHP0730
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 200kHz Induktyvumas 4.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 5A 40 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 40 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 5A Dabartinis - sodrumas 8A