SCH53-330
BelBel
SCH53-330 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCH53-330
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FIXED IND 33UH 800MA 490 MOHM
Duomenų lapai: SCH53-330.pdf
  • Pranešimas
SCH53-330 specifikacijos
Dalies numeris SCH53-330 Gamintojas Bel
apibūdinimas FIXED IND 33UH 800MA 490 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 212888 pcs Duomenų lapas SCH53-330.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SCH53
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 33µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 33µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 490 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 490 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 800mA Dabartinis - sodrumas 670mA