SCH114-471
BelBel
SCH114-471 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCH114-471
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FIXED IND 470UH 500MA 1.56 OHM
Duomenų lapai: SCH114-471.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SCH114-471 specifikacijos
Dalies numeris SCH114-471 Gamintojas Bel
apibūdinimas FIXED IND 470UH 500MA 1.56 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 155199 pcs Duomenų lapas SCH114-471.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SCH114
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 470µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.193" (4.90mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 470µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 1.56 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.56 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 500mA Dabartinis - sodrumas 600mA