SCEP105S-1R8
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCEP105S-1R8
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FIXED IND 1.8UH 11.5A 8 MOHM SMD
Duomenų lapai: SCEP105S-1R8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SCEP105S-1R8 specifikacijos
Dalies numeris SCEP105S-1R8 Gamintojas Bel
apibūdinimas FIXED IND 1.8UH 11.5A 8 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66792 pcs Duomenų lapas SCEP105S-1R8.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Ekranavimas Shielded Serija SCEP105S
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 1.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.60mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 1.8µH Shielded Inductor 11.5A 8 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 8 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 11.5A Dabartinis - sodrumas 13.8A