SC5022FH-3R9
BelBel
SC5022FH-3R9 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC5022FH-3R9
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FIXED IND 3.9UH 9A 10 MOHM SMD
Duomenų lapai: SC5022FH-3R9.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SC5022FH-3R9 specifikacijos
Dalies numeris SC5022FH-3R9 Gamintojas Bel
apibūdinimas FIXED IND 3.9UH 9A 10 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70850 pcs Duomenų lapas SC5022FH-3R9.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SC5022FH
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 3.9µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 10 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 10 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 9A Dabartinis - sodrumas 15A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SC5022FH-1R5
SC5022FH-1R5
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: FIXED IND 1.5UH 14.2A 4 MOHM SMD
Sandelyje: 68572 pcs
parsisiųsti: SC5022FH-1R5.pdf
RFQ
SC503J4J
SC503J4J
Gamintojai: U.S. Sensor
apibūdinimas: THERMISTOR NTC 50KOHM 3892K BEAD
Sandelyje: 79415 pcs
parsisiųsti: SC503J4J.pdf
RFQ
SC5022FH-R47
SC5022FH-R47
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: FIXED IND 470NH 20A 2 MOHM SMD
parsisiųsti: SC5022FH-R47.pdf
SC5022FH-R82
SC5022FH-R82
apibūdinimas: FIXED IND 820NH 17A 2.6 MOHM SMD
parsisiųsti: SC5022FH-R82.pdf
SC5022FH-220
SC5022FH-220
apibūdinimas: FIXED IND 22UH 3.6A 50 MOHM SMD
parsisiųsti: SC5022FH-220.pdf
SC502S
SC502S
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONTROLLER 5-WIRE SER RESISTIVE
parsisiųsti: SC502S.pdf
SC5022FH-6R8
SC5022FH-6R8
apibūdinimas: FIXED IND 6.8UH 6.5A 18 MOHM SMD
parsisiųsti: SC5022FH-6R8.pdf
SC5022FH-4R7
SC5022FH-4R7
apibūdinimas: FIXED IND 4.7UH 8A 14 MOHM SMD
parsisiųsti: SC5022FH-4R7.pdf
SC5022FH-2R7
SC5022FH-2R7
apibūdinimas: FIXED IND 2.7UH 10A 8 MOHM SMD
parsisiųsti: SC5022FH-2R7.pdf
SC5022FH-150
SC5022FH-150
apibūdinimas: FIXED IND 15UH 4.8A 32 MOHM SMD
parsisiųsti: SC5022FH-150.pdf
SC5022FH-2R2
SC5022FH-2R2
apibūdinimas: FIXED IND 2.2UH 12A 6.1 MOHM SMD
parsisiųsti: SC5022FH-2R2.pdf
SC5022FH-3R3
SC5022FH-3R3
apibūdinimas: FIXED IND 3.3UH 9.4A 9 MOHM SMD
parsisiųsti: SC5022FH-3R3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus