SC312MF-1R5
BelBel
SC312MF-1R5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC312MF-1R5
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 1.5A 104 MOHM
Duomenų lapai: SC312MF-1R5.pdf
  • Pranešimas
SC312MF-1R5 specifikacijos
Dalies numeris SC312MF-1R5 Gamintojas Bel
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 1.5A 104 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 121296 pcs Duomenų lapas SC312MF-1R5.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Ekranavimas Shielded Serija SC312MF
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 1.5µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.053" (1.35mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 104 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 104 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.5A Dabartinis - sodrumas 2.5A
Susiję produktai
SC312MF-220
SC312MF-220
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: FIXED IND 22UH 400MA 1.4 OHM SMD
Sandelyje: 118777 pcs
parsisiųsti: SC312MF-220.pdf
RFQ
SC312MF-390
SC312MF-390
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: FIXED IND 39UH 270MA 2.85 OHM
Sandelyje: 117346 pcs
parsisiųsti: SC312MF-390.pdf
RFQ
SC312MF-180
SC312MF-180
apibūdinimas: FIXED IND 18UH 440MA 1.16 OHM
parsisiųsti: SC312MF-180.pdf
SC312MF-100
SC312MF-100
apibūdinimas: FIXED IND 10UH 580MA 673 MOHM
parsisiųsti: SC312MF-100.pdf
SC3120A
SC3120A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: S.S. CONTROL 3 CHANNEL CHASER
parsisiųsti: SC3120A.pdf
SC312MF-2R2
SC312MF-2R2
apibūdinimas: FIXED IND 2.2UH 1.2A 157 MOHM
parsisiųsti: SC312MF-2R2.pdf
SC312MF-150
SC312MF-150
apibūdinimas: FIXED IND 15UH 480MA 900 MOHM
parsisiųsti: SC312MF-150.pdf
SC312MF-3R3
SC312MF-3R3
apibūdinimas: FIXED IND 3.3UH 980MA 210 MOHM
parsisiųsti: SC312MF-3R3.pdf
SC312MF-120
SC312MF-120
apibūdinimas: FIXED IND 12UH 500MA 792 MOHM
parsisiųsti: SC312MF-120.pdf
SC312MF-1R0
SC312MF-1R0
apibūdinimas: FIXED IND 1UH 1.6A 87 MOHM SMD
parsisiųsti: SC312MF-1R0.pdf
SC312MF-270
SC312MF-270
apibūdinimas: FIXED IND 27UH 380MA 1.65 OHM
parsisiųsti: SC312MF-270.pdf
SC312MF-330
SC312MF-330
apibūdinimas: FIXED IND 33UH 330MA 2.4 OHM SMD
parsisiųsti: SC312MF-330.pdf
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus