SBLP65-1048G
BelBel
SBLP65-1048G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBLP65-1048G
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V 60W
Duomenų lapai: SBLP65-1048G.pdf
  • Pranešimas
SBLP65-1048G specifikacijos
Dalies numeris SBLP65-1048G Gamintojas Bel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V 60W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4481 pcs Duomenų lapas SBLP65-1048G.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 4.242kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.00" L x 2.00" W x 1.30" H (101.6mm x 50.8mm x 33.0mm)
Serija SBLP65 Galia (vatais) 60W (65W Forced Air)
Kiti vardai 179-2384 Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova Yes
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 90 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.56A Patvirtinimai CB, CE