S7AH-12F1500
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S7AH-12F1500
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 1.5V 18W
Duomenų lapai: S7AH-12F1500.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
S7AH-12F1500 specifikacijos
Dalies numeris S7AH-12F1500 Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 1.5V 18W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4669 pcs Duomenų lapas S7AH-12F1500.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 1.5V Įtampa - įėjimas (min.) 3V
Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Dydis / Matmenys 0.78" L x 0.70" W x 0.32" H (19.7mm x 17.8mm x 8.1mm) Serija x7AH-12F
Galia (vatais) 18W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 7-SMD Module Kiti vardai 507-1123-5
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 12A 3V - 5.5V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 12A Valdymo funkcijos Enable, Active High
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S7AH-08B1A0R
S7AH-08B1A0R
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 0.9-3.3V 26W
Sandelyje: 5802 pcs
parsisiųsti: S7AH-08B1A0R.pdf
RFQ
S7AH-12F1200
S7AH-12F1200
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 1.2V 14W
Sandelyje: 4511 pcs
parsisiųsti: S7AH-12F1200.pdf
RFQ
S7AW
S7AW
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE DPDT 20A 125V
parsisiųsti: S7AW.pdf
S7AH-07A1A0R
S7AH-07A1A0R
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 0.9-3.63V 23W
parsisiųsti: S7AH-07A1A0R.pdf
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 39W
parsisiųsti: S7AH-12F3300.pdf
S7AL
S7AL
Gamintojai: NKK Switches