PSC5A10-7IR
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSC5A10-7IR
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC/DC CONVERTER 5.1V 51W
Duomenų lapai: PSC5A10-7IR.pdf
  • Pranešimas
PSC5A10-7IR specifikacijos
Dalies numeris PSC5A10-7IR Gamintojas Bel
apibūdinimas DC/DC CONVERTER 5.1V 51W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4017 pcs Duomenų lapas PSC5A10-7IR.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5.1V
Įtampa - įėjimas (min.) 8V Įtampa - įėjimas (maks.) 80V
Įveskite Enclosed, Conformal Coated Dydis / Matmenys 5.94" L x 1.27" W x 3.46" H (151.0mm x 32.2mm x 88.0mm)
Serija Melcher PSC Galia (vatais) 51W
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -25°C ~ 71°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Efektyvumas 79% Dabartinis - išvestis (maks.) 10A