PSA241.5-7IRY
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSA241.5-7IRY
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: PSA241.5-7IRY.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
PSA241.5-7IRY specifikacijos
Dalies numeris PSA241.5-7IRY Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 5189 pcs Duomenų lapas PSA241.5-7IRY.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - įėjimas (min.) 31V
Įtampa - įėjimas (maks.) 144V Įveskite Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated
Dydis / Matmenys 2.76" L x 1.98" W x 0.99" H (70.2mm x 50.2mm x 25.2mm) Serija Melcher PSA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Darbinė temperatūra -25°C ~ 71°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free by exemption / RoHS Compliant funkcijos -
Efektyvumas 93% Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 24V 1.5A 31V - 144V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.5A Programos ITE (Commercial), Railway
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PSA241.5-9IRY
PSA241.5-9IRY
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 5898 pcs
parsisiųsti: PSA241.5-9IRY.pdf
RFQ
PSA241.5-7IR
PSA241.5-7IR
Gamintojai: Bel