PFC375-1012
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFC375-1012
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V 375W
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PFC375-1012 specifikacijos
Dalies numeris PFC375-1012 Gamintojas Bel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V 375W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5459 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 2.6kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm)
Serija PFC375 Galia (vatais) 375W
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova No "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input Efektyvumas 68%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 30A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 30A
Patvirtinimai CE Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PFC375-1024FMG
PFC375-1024FMG
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER
Sandelyje: 5207 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PFC375-1012F
PFC375-1012F
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 375W
Sandelyje: 4017 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PFC375-1024FG
PFC375-1024FG
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 375W
PFC375-1012G
PFC375-1012G