MS24266R22T55S6-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24266R22T55S6-LC
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Duomenų lapai: MS24266R22T55S6-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS24266R22T55S6-LC specifikacijos
Dalies numeris MS24266R22T55S6-LC Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2848 pcs Duomenų lapas MS24266R22T55S6-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-55
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26500 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CMS24266R22T55S6-LC Orientacija 6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55 (Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed Apima -
Būsto spalva Black funkcijos Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Anodized Black Sujungimo veržlės skersmuo 1.625" (41.28mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20 Power
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS24266R22T55S6
MS24266R22T55S6
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP