MS24266R22T55P8-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24266R22T55P8-LC
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Duomenų lapai: MS24266R22T55P8-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS24266R22T55P8-LC specifikacijos
Dalies numeris MS24266R22T55P8-LC Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2945 pcs Duomenų lapas MS24266R22T55P8-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-55
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26500 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CMS24266R22T55P8-LC Orientacija 8
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55 (Power)
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Anodized Black Sujungimo veržlės skersmuo 1.625" (41.28mm)