MS24266R22T32P6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24266R22T32P6
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS24266R22T32P6.pdf
  • Pranešimas
MS24266R22T32P6 specifikacijos
Dalies numeris MS24266R22T32P6 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1149 pcs Duomenų lapas MS24266R22T32P6.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-32 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija Military, MIL-DTL-26500
Pakuotė Bulk Kiti vardai CMS24266R22T32P6
Orientacija 6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 32 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 1.152" (29.26mm) Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS24266R22T19SY
MS24266R22T19SY
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1207 pcs
parsisiųsti: MS24266R22T19SY.pdf
RFQ
MS24266R22T32P7-LC
MS24266R22T32P7-LC
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Sandelyje: 2071 pcs
parsisiųsti: MS24266R22T32P7-LC.pdf
RFQ
MS24266R22T32P6-LC
MS24266R22T32P6-LC