MS24266R22T19PY
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24266R22T19PY
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
MS24266R22T19PY specifikacijos
Dalies numeris MS24266R22T19PY Gamintojas Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1732 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Sealed
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Anodized
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-26500
RoHS statusas Bulk Kiti vardai CMS24266R22T19PY
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas MS24266R22T19PY Didelis skersmuo tiekiamas 22-19
funkcijos - Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
apibūdinimas CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Dabartinis įvertinimas -
Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded Kontaktinė medžiaga Y
Susisiekite su Finish Thickness Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS24266R22T19S6
MS24266R22T19S6
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1103 pcs
parsisiųsti: MS24266R22T19S6.pdf
RFQ
MS24266R22T19PY-LC
MS24266R22T19PY-LC
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE