MS24266R22T19P7-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24266R22T19P7-LC
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Duomenų lapai: MS24266R22T19P7-LC.pdf
  • Pranešimas
MS24266R22T19P7-LC specifikacijos
Dalies numeris MS24266R22T19P7-LC Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1647 pcs Duomenų lapas MS24266R22T19P7-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-19
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26500 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CMS24266R22T19P7-LC Orientacija 7
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19 (Power)
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Anodized Black Sujungimo veržlės skersmuo 1.625" (41.28mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 16 Power
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS24266R22T19P7
MS24266R22T19P7
Gamintojai: Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP