MS24266R22B55SN-LC
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24266R22B55SN-LC
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Duomenų lapai: MS24266R22B55SN-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS24266R22B55SN-LC specifikacijos
Dalies numeris MS24266R22B55SN-LC Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2662 pcs Duomenų lapas MS24266R22B55SN-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-55
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26500 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CMS24266R22B55SN-LC Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55 (Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed Apima -
Būsto spalva Black funkcijos Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Anodized Black Sujungimo veržlės skersmuo 1.625" (41.28mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20 Power
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS24266R22B55SN W/BS
MS24266R22B55SN W/BS
Gamintojai: Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP