MS24266R22B32SY-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24266R22B32SY-LC
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Duomenų lapai: MS24266R22B32SY-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS24266R22B32SY-LC specifikacijos
Dalies numeris MS24266R22B32SY-LC Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1942 pcs Duomenų lapas MS24266R22B32SY-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-32
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26500 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CMS24266R22B32SY-LC Orientacija Y
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32 (Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed Apima -
Būsto spalva Black funkcijos Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Anodized Black Sujungimo veržlės skersmuo 1.625" (41.28mm)