MS24266R22B32P8-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24266R22B32P8-LC
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Duomenų lapai: MS24266R22B32P8-LC.pdf
  • Pranešimas
MS24266R22B32P8-LC specifikacijos
Dalies numeris MS24266R22B32P8-LC Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2027 pcs Duomenų lapas MS24266R22B32P8-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-32
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26500 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CMS24266R22B32P8-LC Orientacija 8
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32 (Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed Apima -
Būsto spalva Black funkcijos Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Anodized Black Sujungimo veržlės skersmuo 1.625" (41.28mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 12 Power (6), 20 Power (26)
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS24266R22B32P8
MS24266R22B32P8
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP