MS24266R22B19SN-LC
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24266R22B19SN-LC
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas 26500 19C 19#16 SKT PLUG
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MS24266R22B19SN-LC specifikacijos
Dalies numeris MS24266R22B19SN-LC Gamintojas Cinch Connectivity Solutions
Galimas kiekis 2294 pcs Duomenų lapas
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16 Power Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus Environment Sealed Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26500 RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Black Kiti vardai CMS24266R22B19SN-LC
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19 (Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas MS24266R22B19SN-LC
Didelis skersmuo tiekiamas 22-19 Įdėkite medžiagą Aluminum, Anodized Black
Apima - funkcijos Coupling Nut
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.625" (41.28mm)
Sujungimo veržlės skersmuo Anodized Kontaktinė forma Epoxy, Glass Filled
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Jungties tipas Plug Housing
Kūno medžiaga -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS24266R22B19SN
MS24266R22B19SN
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP