MS24266R20B41P7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24266R20B41P7
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS24266R20B41P7.pdf
  • Pranešimas
MS24266R20B41P7 specifikacijos
Dalies numeris MS24266R20B41P7 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1502 pcs Duomenų lapas MS24266R20B41P7.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-41 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija Military, MIL-DTL-26500
Pakuotė Bulk Kiti vardai CMS24266R20B41P7
Orientacija 7 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 41 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 1.033" (26.24mm) Backshell medžiaga, dengimas -