MS24266R16T24P9
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24266R16T24P9
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS24266R16T24P9.pdf
  • Pranešimas
MS24266R16T24P9 specifikacijos
Dalies numeris MS24266R16T24P9 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1838 pcs Duomenų lapas MS24266R16T24P9.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 16-24 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija Military, MIL-DTL-26500
Pakuotė Bulk Kiti vardai CMS24266R16T24P9
Orientacija 9 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 24 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 0.769" (19.53mm) Backshell medžiaga, dengimas -