MS24266R14T12P6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24266R14T12P6
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: 1.MS24266R14T12P6.pdf2.MS24266R14T12P6.pdf
  • Pranešimas
MS24266R14T12P6 specifikacijos
Dalies numeris MS24266R14T12P6 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2135 pcs Duomenų lapas 1.MS24266R14T12P6.pdf2.MS24266R14T12P6.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-12 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija Military, MIL-DTL-26500
Pakuotė Bulk Kiti vardai CMS24266R14T12P6
Orientacija 6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 12 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Epoxy, Glass Filled Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva - Kabelių atidarymas 0.664" (16.87mm)