MS24266R14B15SY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24266R14B15SY
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS24266R14B15SY.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MS24266R14B15SY specifikacijos
Dalies numeris MS24266R14B15SY Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2716 pcs Duomenų lapas MS24266R14B15SY.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-15 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija Military, MIL-DTL-26500
Pakuotė Bulk Kiti vardai CMS24266R14B15SY
Orientacija Y Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 15 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas 0.664" (16.87mm) Backshell medžiaga, dengimas -