MS24266R14B15P9-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24266R14B15P9-LC
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Duomenų lapai: MS24266R14B15P9-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MS24266R14B15P9-LC specifikacijos
Dalies numeris MS24266R14B15P9-LC Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3662 pcs Duomenų lapas MS24266R14B15P9-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 14-15
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26500 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CMS24266R14B15P9-LC Orientacija 9
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 15 (Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed Apima -
Būsto spalva Black funkcijos Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Anodized Black Sujungimo veržlės skersmuo 1.141" (28.98mm)