MS24265R22T19PN
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24265R22T19PN
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
MS24265R22T19PN specifikacijos
Dalies numeris MS24265R22T19PN Gamintojas Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1035 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Sealed
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Anodized
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-26500
RoHS statusas Bulk Kiti vardai CMS24265R22T19PN
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Gamintojo kodas MS24265R22T19PN Didelis skersmuo tiekiamas 22-19
funkcijos - Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
apibūdinimas CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Dabartinis įvertinimas -