MS24265R16B10SN-LC
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24265R16B10SN-LC
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
Duomenų lapai: MS24265R16B10SN-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MS24265R16B10SN-LC specifikacijos
Dalies numeris MS24265R16B10SN-LC Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1955 pcs Duomenų lapas MS24265R16B10SN-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 16-10
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26500 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CMS24265R16B10SN-LC Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 10 (Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed Apima -
Būsto spalva Black funkcijos -
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas - Sujungimo veržlės skersmuo -
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 16 Power
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS24265R16B24SN
MS24265R16B24SN
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: 26500 24C 24#20 SKT RECP
Sandelyje: 1353 pcs
parsisiųsti: MS24265R16B24SN.pdf
RFQ
MS24265R18B11SN
MS24265R18B11SN
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP