MS24264R16T10S7
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS24264R16T10S7
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS24264R16T10S7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MS24264R16T10S7 specifikacijos
Dalies numeris MS24264R16T10S7 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2218 pcs Duomenų lapas MS24264R16T10S7.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 16-10 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija Military, MIL-DTL-26500
Pakuotė Bulk Kiti vardai CMS24264R16T10S7
Orientacija 7 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 10 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS24264R16T24P7
MS24264R16T24P7
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2378 pcs
parsisiųsti: MS24264R16T24P7.pdf
RFQ
MS24264R16T10P6-LC
MS24264R16T10P6-LC
Gamintojai: Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas: 26500 10C 10#16 PIN RECP
Sandelyje: 2951 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MS24264R16T10S7-LC
MS24264R16T10S7-LC
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT