MPI-250-12
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPI-250-12
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 250VA CHAS MOUNT
Duomenų lapai: MPI-250-12.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 789 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 789 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MPI-250-12 specifikacijos
Dalies numeris MPI-250-12 Gamintojas Bel
Galimas kiekis 789 pcs Duomenų lapas MPI-250-12.pdf
Svoris 6.8 lbs (3.1kg) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 6V, Series 12V
Įtampa - pirminė 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Įtampa - izoliacija 4000Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius Terminal Block
Dydis / Matmenys 104.80mm L x 104.90mm W Serija MPI
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual, Multiple Taps
Maitinimas - maks 250 VA Montavimo tipas Chassis Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 98.20mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 41.7A, Series 20.8A