MBC75-1T15L
BelBel
MBC75-1T15L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBC75-1T15L
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V 75W
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
96 pcs
  • Pranešimas
MBC75-1T15L specifikacijos
Dalies numeris MBC75-1T15L Gamintojas Bel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2687 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 3.00" L x 2.00" W x 1.00" H (76.2mm x 50.8mm x 25.4mm)
Serija MBC75 Galia (vatais) 75W
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Efektyvumas 90% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5A Patvirtinimai CE
Programos Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBC75-1T58L
MBC75-1T58L
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 58V 75W
Sandelyje: 2907 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MBC61-110-0
MBC61-110-0
Gamintojai: Power Integrations
apibūdinimas: RIBBON CABLES IDC CABLES 6P 1100
Sandelyje: 5418 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MBC800
MBC800
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: ACCY MISC MBC 800MHZ